PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Co to jest? Jak to działa?

Jako jedna z nielicznych szkół oferujemy naszym kursantom bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. Platforma posiada bogatą bazę ćwiczeń na każdym poziomie zaawansowania. Nauczyciel wybiera zadania i wysyła je uczniom, którzy na dowolnym komputerze - mającym dostęp do internetu- logują się do systemu, wykonują ćwiczenia i odsyłają do sprawdzenia nauczycielowi. W krótkim czasie uczniowie otrzymują sprawdzone zadania oraz raport ze swoich postępów w nauce.

Na platformie znajdą Państwo wiele ciekawych filmów, muzykę, a także różne ciekawostki językowe.

Szkoła Premium przeprowadza również za pomocą platformy e-learningowej kursy językowe online. Możliwości techniczne platformy pozwalają rozwijać wszystkie kompetencje językowe: mówienie, rozumienie tekstu słuchanego, czytanie ze zrozumieniem oraz gramatykę.

‹ powrót
strona główna  ›  OFERTA  ›  E-LEARNING  ›